Події та заходи Віалек - Сторінка 2

on-line

19-21

cерпня 2024

Забезпечення цілісності даних у рамках фармацевтичної системи якості підприємств виробників та дистриб'юторів лікарських засобів. Вимоги до паперового та електронного документообігу; вимоги до комп'ютеризованих систем.

Забезпечення цілісності даних є поточним трендом під час перевірок підприємств у сфері GMP/GDP. У ході вебінару розглянемо вимоги до цілісності даних згідно з принципами (ALCOA+) як для електронних записів, так і для паперових записів у сфері фармацевтичної системи якості.
Цільова аудиторія: уповноважені особи, фахівці забезпечення якості, адміністратори комп’ютеризованих систем, співробітники, які відповідають за управління записами та документообігом у сфері фармацевтичної системи якості підприємств виробників та дистриб'юторів
лікарських засобів.

on-line

11-12

вересня 2024

Вхідний контроль комплектуючих виробів, матеріалів та сировини для фармацевтичних організацій

Вхідний контроль сировини та матеріалів, що використовуються у виробництві лікарських засобів – це один із ключових елементів GMP. Правильно організований вхідний контроль є обов'язковою складовою фармацевтичної системи якості.
Програма семінару спрямована на детальний розбір та роз'яснення вимог GMP щодо вхідного контролю, наголошує на можливостях та особливостях вхідного контролю для різного типу матеріалів, обґрунтуванні можливостей для оптимізації витрат на вхідний контроль, у тому числі за допомогою методології управління ризиками для якості. Особлива увага у програмі приділена очікуванням національних та міжнародних GMP-інспекцій та заходам, що дозволяють мінімізувати помилки персоналу.
Семінар буде корисним для:

- Керівників Служби якості, включаючи Уповноважену Особу,
- Спеціалістів ВКЯ, залучених до проведення вхідного контролю;
- Спеціалістів ВЗЯ, які здійснюють самоінспекції ВКЯ, складу та аудит постачальників сировини та матеріалів;
- Менеджерів із закупівлі сировини та матеріалів;
- Спеціалістів з валідації.